Paieška

Horoskopai

Horoskopai sausio 17 d. - sausio 23 d.

Ožiaragis
Ožiaragis
Ožiaragis šių metų pradžioje gali laukti vyresnybės pasiūlymo pereiti į atsakingesnes pareigas. Nors naujoje vietoje viską turėsite pradėti iš pradžių, tegul jūsų tai nebaugina – visos su darbu susijusios permainos bus teigiamos ir padės jums atskleisti savo kūrybinį potencialą.
   
Šaulys
Šaulys
Šauliai turi atitrūkti nuo nuolatinių minčių apie darbą, ten viskas klojasi labai gerai. Daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms, o ne kolegoms. Kuo daugiau vakarų praleiskite su šeimos nariais. Šis metas idealiai tinka ateities planams apgalvoti. Numatykite strategiją ir griežtai jos laikykitės, tai garantuos sėkmę.
   
Vandenis
Vandenis
Vandeniai kitą savaitę turės kaip reikiant padirbėti, nes reikalai metų pradžioje bus tvarkomi labai lėtai ir teks skirti daugiau jėgų ir laiko, kad būtų pasiekti numatyti rezultatai. Atkreipkite dėmesį į savo trūkumus ir pasistenkite juos ištaisyti.
   
Žuvys
Žuvis
Žuvims šiek tiek trūks pinigų, todėl didelių pirkinių ateinančią savaitę teks atsisakyti. Vėliau padėtis ims gerėti, nes gausite avansą, bet išlaidauti be priežasties kol kas neverta. Bendraudami su mylimu žmogumi kontroliuokite savo emocijas ir žodžius.
   
Avinas
Avinas
Avinui prasidėję metai suteiks naujų galimybių verslo srityje ir profesinėje veik loje. Svarbiausia – nepražiopsoti progos ir laiku surengti reikiamas derybas. Šie sandoriai bus jums labai naudingi įvairiais požiūriais. Bendravimas su giminaičiais ir senais bičiuliais poilsio dienomis padės atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.
   
Jautis
Jautis
JJaučiai turi nepamiršti santūrumo, nes nežabotas temperamentas gali sukelti rimtų kivirčų su jums svarbiais žmonėmis. Pirmiausia kriti škai verti nkite save, nemėginkite įti kinėti aplinkinių, kad esate visiškai teisūs. Tai ti k padidintų įtampą.
   
Dvyniai
Dvyniai
Dvyniai neturėtų vengti bendrauti su naujais žmonėmis. Pažintys, kurias užmegsite kitą savaitę, labai pravers ateityje. Tik stenkitės nerodyti savo suinteresuotumo, palaukite, kol bus paprašyta jūsų pagalbos, ir tada galėsite pademonstruoti visus savo sugebėjimus. Antroje savaitės pusėje gausite pinigų.
   
Vėžys
Vėžys
Vėžys turės kaip reikiant padirbėti. Rūpesčių pakaktų keliems mėnesiams, bet sutvarkyti visus reikalus teks kur kas greičiau. Nors esate labai užsiėmę, daugiau dėmesio skirkite artimiems žmonėms. Artimiausiomis dienomis galite gauti pinigų.
   
Liūtas
Liūtas
Liūtai kitą savaitę turės progos puikiai pasirodyti: jūs lengvai atliksite darbą, išspręsite verslo problemas, pagerinsite materialinę padėtį, užmegsite reikalingų pažinčių. Vienintelis patarimas – nereikia pernelyg skubėti.
   
Mergelė
Mergelė
Mergelėms pavyks smarkiai pakelti savo autoritetą darbe, atlikus atsakingą vadovybės įpareigojimą. Jei pasistengsite, niekas nesutrukdys pasiekti norimą rezultatą. Ateinanti savaitė bus labai sėkminga verslininkams. Nudžiugins neblogos piniginės įplaukos.
   
Svarstyklės
Svarstyklės
Svarstyklėms artimiausiomis dienomis netrūks entuziazmo ir atkaklumo. Tai leis išspręsti visas iškylančias problemas. Jūsų sugebėjimas rasti teisingus sprendimus ir artimų žmonių parama padės pasiekti užsibrėžtą tikslą. Ateinančiomis dienomis galėsite įgyvendinti savo senus sumanymus savišvietos srityje.
   
Skorpionas
Skorpionas
Skorpionas kitą savaitę turi rodyti iniciatyvą, ji jums padės pasiekti laimėjimų visose gyvenimo srityse. Galite daug nuveikti darbe, jei būsite drausmingi ir susikaupę. Metas palankus naujoms pažintims su priešingos lyties atstovais ir jau užmegztų santykių stiprinimui.

Informacija kasdien

Kainos