Paieška

2015-04-09 08:32

V.Kaikaris atidaro Žagarės pieninę

VL nuotr.

VL nuotr.

Skaistgirio žemės ūkio bendrovė atidaro modernią pieno perdirbimo įmonę, kurioje bus gaminami švieži pieno produktai. Nauja gamykla naudos Žagarės pieninės prekės ženklą, į jos rinkodarą ir produktų populiarinimą ketinama investuoti apie 1 mln. eurų, rašo „Verslo žinios“.

Pagrindinis akcininkas verslininkas Villius Kaikaris šią gamyklą įvardina kaip ginklą, kuriuo galės pasinaudoti konkurencinėje kovoje. Naujos įmonės pajėgumas leis perdirbti 240 tonų žaliavinio pieno per parą, kai Lietuvoje per dieną primelžiama apie 3 tūkst. tonų. Skaistgirio bendrovėje yra ir viena iš didžiausių bei moderniausių Lietuvos karvių fermų, kurios projektinis pajėgumas – 2 tūkst. melžiamų karvių. Visose bendrovėse, kurios priklauso V.Kaikariui ir susijusiems asmenims, bendras laikomų karvių skaičius – 4 tūkst. ir ši grupė viena didžiausių pieno gamintojų srityje.

Verslininkas tvirtino, kad turėdami gamyklą tiesiog nebepriklausys nuo perdirbėjų malonės, o uždarbis priklausys tik nuo to, kaip sugebės grumtis mažmeninės prekybos rinkoje. Kiek kainavo pieno perdirbimo įmonė, dar tiksliai nesuskaičiuota. Projektinė vertė buvo 10 mln. eurų, tačiau pirminę sąmatą pavyko šiek tiek sumažinti.

BNS inf.

Vardas:*

El. paštas:
Komentaras:*

Žemės ūkis

Informacija kasdien

Kainos