Paieška
Ar žinote, kad vieno barstytuvo su 10-ia tonų druskos mišinio išvažiavimas mokesčių mokėtojams atsieina 3,5 tūkst. Litų? O kiek tokių išvykimų būna, kai lauke drebia sniegas, apledėję keliai? Vaizdo interviu kalbintas Automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Jaraminas teigė, kad krizė gerokai apkarpė kelininkų »
Klimatologė: žiema dar parodys savo nasrusKokius siurprizus žada kalėdiniai orai, kokie šalčio rekordai drebino mūsų šalį bei ar rengtis naujiems - žino Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Klimatologijos skyriaus vedėja dr. Audronė Galvonaitė. "Mes turime rengtis klimato ekstremumams, kurie neaplenks ir Lietuvos. Pasaulinės »
Ar žinote, kad planetoje kasmet migruoja apie 200 mln. žmonių ir tai sudaro 3 proc. visos žmonijos? Tarsi Brazilijos dydžio šalies gyventojai kasmet su lagaminais keliautų iš vienos valstybės į kitą. Apie tai, kad net ir klimato atšilimas gali skatinti migraciją, vis didėjantį kinų susidomėjimą Lietuva bei apie užsieniečių tikslus, »
Pagrindinė naujienų portalo redaktorės Indrės Sesartės vaizdo interviu su šeimos finansų eksperte Julita Varanauskiene pokalbio tema - šeimos išlaidos, susijusios su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis. "Kai kurie kalėdines išlaidas pradeda planuoti jau vasarą, - teigia finansų analitikė. - Tačiau didžioji dauguma dovanas »
Naujienų portalo redaktorės Indrės Sesartės pokalbyje su mobilių ūkininkų turgelių koordinatoriumi Mindaugu Maciulevičiumi diskutuojama apie alternatyvą mūsų įpročiams - galimybę pirkti tik Lietuvos ūkiuose išaugintas daržoves, vaisius, pagamintus pieno produktus, mėsą. Video interviu metu sužinosime, kiek tokiame turgelyje kainuoja »
Studijoje viešėjusi Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centro gydytoja Daiva Razmuvienė pataria, kada ir kokiomis aplinkybėmis reikia skiepytis nuo sezoninio gripo, kad rezultatas būtų efektyviausias. Taip pat sužinosite: ar skiepas apsaugo nuo mirties, ar saugu skiepytis besilaukiančioms mamoms, pagyvenusiems žmonėms, »
Už milijoną litų įsigyta vakciną nuo pandeminio gripo netrukus sunaikinsime. Klausimus ir kaltinimus - reikėjo pirkti ar ne, išmetėme pinigus į balą ar išgelbėjome bent vieną gyvybę,.. greitai pamiršime. Juk yra ir kitų milijonų valdžios rankose. Žiema vėl artėja. O po praėjusių metų situacijos,  taip ir lieka neaišku, kaip »
Naujas politinis sezonas sužibėgo intriguojančiomis naujienomis: iškelta pirmalaikių Seimo rinkimų idėja, valdantieji praranda lyderiaujančias pozicijas, Seimas "raikys" skurdo biudžetą. Apie politines aktualijas - tiesiai ir be užuolankų naujienų portalo redaktorės Indrės Sesartės vaizdo interviu su politikos »
TV pokalbių rubrikoje - Seimo opozicijos lyderis, Socialdemokartų partijos vadovas Algirdas Butkevičius. Portalo redaktorės Indrės Sesartės pakalbintas socdemų vadas pažvelgė į didžiausias ir aktualiausias šalies piktžaizdes: mįslingai taikomus maisto produktų antkainius, aukščiausios valdžios abejingą požiūrį į susisiekimą oro »
TV pokalbių rubrikoje -  Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Dainius Dikšaitis.Portalo redaktorės Indrės Sesartės pakalbintas studentų savivaldos vadovas apžvelgė naujų studijų metų iššūkius, vykdomą aukštojo mokslo reformą, daug kritikos sulaukusią priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarką. Pokalbio metu sužinosite, ar vadybos »
TV pokalbių rubrikoje -  Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Dainius Dikšaitis.Portalo redaktorės Indrės Sesartės pakalbintas studentų savivaldos vadovas apžvelgė naujų studijų metų iššūkius, vykdomą aukštojo mokslo reformą, daug kritikos sulaukusią priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarką. Pokalbio metu sužinosite, ar vadybos »
TV pokalbių rubrikoje - Krikščionių partijos lyderis Gediminas Vagnorius.Portalo redaktorės Indrės Sesartės pakalbintas ekspremjeras apžvelgė naujo Lietuvos politinio sezono iššūkius, pasirengimą savivaldybių tarybų rinkimams, nedarbo ir emigracijos problemų sprendimo kelius. Daug pylos pašnekovas pažėrė valdančiajai daugumai ir »
TV pokalbių rubrikoje - krepšinio treneris Šarūnas Sakalauskas.Portalo redaktorės Indrės Sesartės pakalbintas krepšinio specialistas apžvelgė Lietuvos rinktinės pergalingą žygį Pasaulio krepšinio čempionate Turkijoje. Trenerio manymu, JAV rinktinė nėra nenugalima ir "jei su šia komanda būtume žaidę dar kelias rungtynes - tai »
TV pokalbių rubrikoje - Narkotikų kontrolės departamento direktorė Audronė Astrauskienė.Portalo redaktorės Indrės Sesartės pakalbinta mokslų daktarė, departamento vadovė pažvelgė į opiausias šios srities problemas: tarp jaunimo populiarėjančius naujų rūšių narkotikus, jų paplitimo mastus ir narkomanijos statistiką. "Nuo »
TV pokalbių rubrikoje naujas svečias - Narkotikų kontrolės departamento direktorė Audronė Astrauskienė.Portalo redaktorės Indrės Sesartės pakalbinta mokslų daktarė, departamento vadovė pažvelgė į opiausias šios srities problemas: tarp jaunimo populiarėjančius naujų rūšių narkotikus, jų paplitimo mastus ir narkomanijos statistiką. »
TV pokalbių rubrikoje naujas svečias - Žemės ūkio rūmų pirmininkas Bronius Markauskas.Portalo redaktorės Indrės Sesartės pakalbintas žemdirbių savivaldos vadovas pažvelgė į opiausias šios srities problemas: prastesnį derlių ir grūdų kokybę, tiesioginių išmokų paskirstymą, ūkininkų vangumą, draudžiant pasėlius, galimas didesnes »
TV pokalbių rubrikoje kita viešnia - Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė.Portalo redaktorės Indrės Sesartės pakalbinta vaiko teisių gynėja pažvelgė į opiausias šios srities problemas: kai besiskiriančių tėvų įkaitais tampa vaikai, smurtas mokyklose, seksualinio išnaudojimo šeimose atvejai, lėšų panaudojimas šalies »
TV pokalbių rubrikoje kita viešnia - Lietuvos kaimo turizmo asociacijos vadovė Regina Sirusienė-Lamauskienė.Portalo redaktorės Indrės Sesartės pakalbinta TV pokalbio viešnia pasakoja, kiek šiemet kainuoja poilsis šalies kaimo turizmo sodybose, kokių pramogų galima jose tikėtis dabar ir kokių - ateityje. R. Sirusienė-Lamauskienė taip »
TV pokalbių rubrikos pirmasis svečias - Žemės ūkio ministerijos vadovas K.Starkevičius. Kalbėta apie tai, kokių veiksmų šalies politikai imasi, kad Lietuva ir pasibaigus 2007-2013 metų Europos Sąjungos finansinės paramos laikotarpiui užsitikrintų paramą. Taip pat aptarta ir žemės pardavimo užsieniečiams nuo 2011 metų situacija, »

Informacija kasdien

Kainos